powiększanie członka Powiększenie Penisa

wzrost penisa ??l rozmiaru penisa

Penis jest częścią męskich zewnętrznych narządów płciowych i jest wspólnym wyjściu moczu i nasienia powiększanie członka składa się z wewnętrznej korzenia, a na zewnątrz widoczne ciało i główkę.

Korzeń penisa składa się z trzech ciał jamistych ciała: Kolba, oraz prawego i lewego podudzia. Jest to częściowo otoczony tkanki mięśniowej. Jak ciał jamistych i ciała dalej w ciało penisa, stają nóżek ciał jamistych i żarówki staje strukturę gąbki. Następnie strukturę gąbki rozszerza się, tworząc główkę. Ciała penisa otoczeniu luźnej skóry, która odbija się na kształt napletka, zasłaniającą głowicę. Cewki moczowej dostaje się do penisa przez tkanki erekcji żarówki i trwa w strukturę gąbki, dopóki nie kończy się na zewnątrz otworu cewki moczowej.

Każdy z tkanki erekcji zawierają małe przestrzenie, które wypełnia się krwią.
Gdy penis znajduje się w miłej, te miejsca są zwinięte. Gdy mężczyzna jest seksualnie pobudzony, odruchowo powoduje rozluźnienie naczyń krwionośnych zasilających te tkanki. Pozwala to na bardziej przepływ krwi i, w konsekwencji, ciał jamistych ciała napełniają się krwią, powodując wzrost penisa i erekcji

ADDONS
Tabletki na potencję

Na zewnętrznej części organu płciowego (ciała i głowy), zazwyczaj środki 7.6-13 cm długości i około 8,5-10,5 cm w obwodzie za słaby. Kiedy wyprostowany, przy czym wzrasta do 12,7-17,7 cm długości i 11.3-13.0 cm w obwodzie.

Popęd samoświadomość ma potencjał, aby negatywnie wpływać na nasze doświadczenia seksualne. Uważa się, że popęd samoświadomość:

  • Zwiększa zewnętrznego alarmu;
  • Pogarsza się wydolność fizyczną; i
  • Zmniejsza świadomość naszych własnych przebudzeń, co prowadzi do zaburzeń seksualnych

Choć badania są ograniczone, wykazano, że zaburzenia seksualne mężczyzn może mieć negatywny wpływ na funkcje seksualne kobiet-partnerów. Jedno z badań wykazało, że kobiety, które miały partnerów z zaburzeniami erekcji było znacznie mniej pobudzenia seksualnego, smary, orgazm, zadowolenie, ból i wspólna plciowa funkcja oceny, niż ci, którzy byli partnerzy bez zaburzeń erekcji. Później w tym badaniu znaczna część mężczyzn z zaburzeniami erekcji odbył się kurs leczenia. Po leczeniu, pobudzenie seksualne, smar, orgazm i spełnienie zostały znacznie powiększone.

Stwierdzono, że kobiety sexy funkcja wpływa na stan męskiej erekcji, co może się poprawić po leczeniu zaburzeń seksualnych mężczyzn.

Aby uzyskać więcej informacji na zaburzenia erekcji, jej rodzaje, przyczyny i metody leczenia i porady dotyczące pracy z nim, zobaczyć zaburzeń erekcji

Wzrost penisa

Wygląda na to, że rozmiar penisa jest źródłem męskiej niepokoju w całej historii i w różnych kulturach.

Wagi zostały wykorzystane Sadhu święci ludzie Indiach i mężczyźni z plemienia Cholomec w Peru, w celu zwiększenia długości penisa. Członkowie plemienia Dayaki na Borneo przebijali swoje penisy i wykorzystane elementy dekoracyjne, aby zwiększyć przyjemność partnerów. Topinama plemienia w Brazylii jest używany ukąszenia jadowitych węży, aby zwiększyć swoje penisy.

Dziś w naszym społeczeństwie, jedyny konsensusu w odniesieniu do takich zabiegów chirurgicznej korekcji микропенис - to mniej, niż przeciętny penis, niż strukturalnie normalne. Jednak większość mężczyzn z prośbą o powiększania penisa operacja penisa normalny rozmiar i funkcji. Zazwyczaj te pacjenci interpretować normalnego wyglądu jak zaburzenia; jest to znane jako psychologiczna дисморфизм.

Wskazania do zwiększenia operacji są źle określone i środki do osiągnięcia sukcesu nadal nie są jasne, ale zabiegi te często wykonują często w prywatnych instytucjach.

Wydłużenie penisa

Брюшно/pubopelvic liposukcji

Брюшно/pubopelvic liposukcja jest jednym z najbezpieczniejszych sposobów zapewnienia wizualnego rozszerzenie penisa. To dla mężczyzn, którzy mają wiele лобковый tłuszczu lub выпирающий brzuch, tworząc iluzję mniejszego rozmiaru penisa. Procedura obejmuje chirurg plastyczny, usuwając nadmiar tłuszczu wokół tej dziedzinie. Szczegóły sukces i częstości powikłań tego jak jeden zabieg mało, tak jak to odbywa się zwykle w połączeniu z innymi procedurami powiększanie penisa.

Rozcinanie подвешивающей więzadła

Procedura ta obejmuje chirurgiczne oddział więzadło wieszadłowe. Więzadło wieszadłowe mocujący penisa do kości łonowej, a także ma ważne funkcje w utrzymaniu i stabilizacji penis na odpowiednie kąty do penetracji pochwy i stosunku seksualnego. Przestrzeń tworzy oddział wypełniona tkanki tłuszczowej lub innych substancji, aby uniknąć dołączenia więzadła. Następny oddział, растянувшийся zaleca się przy użyciu urządzeń próżniowych, urządzeń trakcyjnych lub specjalistycznych wagą.

W literaturze medycznej opisano kilka różnych technik chirurgicznych zostały wykorzystane różne metody pomiaru, więc trudno porównywać zmiany w długości penisa. Ostatnio studyreported średni wzrost długości penisa na 1,3±0,9 cm, Jednak stopień zadowolenia wśród mężczyzn były bardzo niskie. Tak, choć większość oczekuje, że wzrost długości od tej procedury, alternatywne metody muszą być zbadane, biorąc pod uwagę niski poziom satysfakcji.

Powikłania od tej procedury są dość rzadkie, ale obejmują zmniejszenie kąta podnoszenia penisa, paradoksalne skrócenie długości penisa, jeśli obserwuje się znaczne zwłóknienie , prącia i niestabilności.